Brilantní barvy, rychlé schnutí, pohodlné používání, všestrannost a dostupnost. Přednosti, které tuto techniku řadí mezi nejoblíbenější. Akrylovými barvami můžeme vytvářet silné, pastózní vrstvy a pokud je více zředíme vodou, podaří se nám dosáhnout transparentních akvarelových efektů.

Akrylové barvy mají vysokou zářivost, protože obsahují velmi bohaté pigmenty. Rychle schnou, snadno se vrství a jsou proto populární jak u profesionálních umělců tak u nesmělých začátečníků.

Na začátku kurzu se seznámíte se základní teorií barev. Pochopení barevné teorie vás dovede ke svobodnému tvoření a umožní vám míchat své vlastní palety barev, odstínů a tónů. Od omezené palety základních barev a jednodušších předloh či zátiší, se propracujeme ke vzdušné perspektivě a malbě krajin. První strach z detailů odbouráme zářivými tahy dynamické špachtle a lehkost malby si užijeme při technice lavírování.

kurz akrylu praha

INFO:

Cena: 4 700 Kč

10 lekcí po hodinách

30 hodin výuky

✔️ Cena za hod. 156 Kč

✔️ Veškeré pomůcky poskytneme Vám zdarma

✔️ Káva, čaj a sladké pohoštění v ceně


TERMÍNY:

Každý měsíc předáváme nový semestr (možné vstoupit i v průběhu)

STŘEDA18:30 -21:30

pravidelně každou středu 10 týdnů

Za každé dva semestry jakéhokoli kurzu kresby a malby, které máme v nabídce, získáváte semestr kurzu Dějiny umění zdarma. Celkem můžete ušetřit téměř 5000,- korun😊


CENA

kurz akrylu praha
kurz akrylu praha
kurz akrylu praha