🎁Sleva 1000,- na online kurzy, 400,- na víkendové kurzy, 1000,- na malování u moře
nebo v Brdech a 3 online kurzy ZDARMA při placení zadej kód DAREK🎁

Vzpomeň si na sebe ve věku tří nebo pěti let. Pamatuješ si, s jakou radostí a svobodou vznikaly tvé obrázky? Kurz Fantazie hlubinného snění tě zve na setkání s hravou tvorbou tvého vnitřního dítěte. Obraz budeme tvořit postupně ve vrstvách a s každou další vrstvou se dopracujeme až k uměleckému propojení všeho, co jsme do plátna vložili.

Na této technice je krásné, že nemusíš mít vůbec žádnou představu o tom, co budeš malovat. S prvními barevnými doteky necháme tvůrčí energii plynout a dáme jí prostor, aby se sama vyvinula. V procesu volné tvorby ti pomůžu naučit se nacházet takové momenty, kdy je dobré do obrazu vstoupit se svou vlastní vizí, abychom vše umělecky sladili a propojili do vizuálního harmonického celku.

Pokud máš předsudky, že nemáš talent nebo jakékoli tvůrčí předpoklady, tak se jich během tohoto kurzu rozhodně zbavíš. A když už jsme u hlubinného snění, vybrala jsem si tajemné živočichy podmožského světa. Můžeš se nechat inspirovat mým tématem a malovat je se mnou. Provedu tě krok za krokem. Naučíš se vytvořit objem těla, stíny, světla a tví živočichové budou působit velmi realisticky. Na medůzách ti ukážu, jak vytvořit kontrast a námět odlehčit nebo zprůhlednit anebo jak celkovému obrázku dodat snovost. Po namalování prvního obrazu se mnou v tomto kurzu, už nebudeš chtít dělat nic jiného.

Kromě dětské spontanality ode mne dostaneš v průběhu malby důležité řemeslné informace k tomu, co budeme a čím budeme malovat. Na mých kurzech si zakládám na spojení kreativity a také zvládnutí výtvarného řemesla. V tomto kurzu budeme malovat akrylovými barvami a akrylovými inkousty. Pokud máš zakoupené kurzy ilustrace krásných tváří nebo postav, tak jen dávám vědět, že tento postup malby je odlišný. Nicméně většinu pomůcek z balíčku můžeš využít i pro tento kurz.

Pokud nemáš doma pomůcky na akrylovou malbu, vytvořila jsem balíček i pro tento kurz Fantazie hlubinného snění. Vše pod jednou střechou a za výhodnější cenu od našich dodavatelů.OBSAH KURZU


  Vítej v kurzu Fantazie hlubinného snění
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  Barevný podklad obrázku
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  Malujeme největšího mořského živočicha
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  Snovost a medúzy
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete

CENA