Šablony krásných tváří z ekologického materiálu.

Na jedné šabloně tři různé velikosti. Namalovat obličej je s těmito kráskami opravdu snadné. Podívej se na instruktážní video, jak s nimi můžeš pracovat. S jednou šablonou získáš tři různé velikosti. Můžeš malovat menší i větší portréty.

Při nákupu všech osmi šablon získáváš nádherný online kurz Ilustrace krásných tváří v hodnotě 1900 Kč ZDARMA jako dárek.

V kurzu se naučíš, jak malovat nádherná pozadí tvým portrétům, všechny proporce obličeje a jak do detailů vykreslit a nebo malovat svobodně a volně. Naučíš se namalovat pleť, šťavnaté rty, krásné vlasy a mnoho dalšího. Kurz ilustrace krásných tváří je jeden z nejoblíbenějších u našich účastníků.

Šablony navrhla a ručně nakreslila umělkyně Pavla Macháčková. Přidej šablonám barvy a tvé portréty budou působit zcela přirozeně, nikoli jako počítačová grafika.

Miluj, maluj a užívej si tvorby se šablonami krásných tváří.

CENA

Šablony zasíláme 1x týdněŠablona "Rosa"

Šablona "Rosa" je perfektní pomůckou pro kreslení krásných a vyvážených obličejů ze předu. S drobnými obměnami detailů můžete měnit její výraz a kreativně vytvářet různé druhy účesů.

Šablona "Laura"

Šablona "Laura" je navržena tak, aby vám umožnila snadno a přesně kreslit linie pro tvar tváří z profilu včetně detailů, jako jsou uši, nos a rty. Uši můžete účesem odhalit nebo zakrýt. Pohrajte si s velikostí rtů i očí a nebojte se zdokonalovat své umělecké schopnosti.

Šablona "Narcis"

Šablona "Narcis" má tvar ženského obličeje s výrazem, jako by se dívala do dálky. Je navržena tak, aby vám umožnila snadno a rychle kreslit linie pro tvar tváře a výraz očí s pocitem očekávání nabo dalekého pohledu.

Šablona "Lípa"

Šablona "Lípa" je nástrojem pro kreslení realistických tváří z profilu, s otevřenou pusou a výrazem, jako by chtěla něco říct. Pokud obrázku dodáte vlající vlasy, vaše umělecké dílo bude vyjadřovat nejen emoce, ale i akci v pohybu.

Šablona "Magnólie"

Šablona "Magnólie" je nástrojem pro kreslení realistických tváří zepředu, s výrazem smutku a melancholie. Pokud trochu pozměníte tvar obočí a posadíte jej níž k očím, vytvoříte lehce zamračený nebo přemýšlivý výraz. S šablonou "Magnólie" můžete vytvářet umělecká díla plná emocí a vyjadřovat přesně to, co chcete.

Šablona "Astrid"

Šablona "Astrid" je dokonalým nástrojem pro kreslení realistických tváří zepředu, s pohledem dolů a zavřenými očima. S touto šablonou můžete vytvářet umělecká díla, která přenáší mírnost, něhu a eleganci, a je vhodná pro mnoho témat.

Šablona "Lilie"

Šablona "Lilie" je nástrojem pro kreslení realistických tváří z profilu, s výrazně velkýma očima a rty, což jí dává charakter sebevědomé ženy. Výraz šablony "Lilie" je silný a svůdný, což ji dělá ideálním nástrojem pro kreslení portrétů, které přenášejí sílu a charisma.

Šablona "Jasmín"

Šablona "Jasmín" je dokonalým nástrojem pro kreslení realistických tváří z profilu se zavřenýma očima. Výraz šablony "Jasmín" může být očekávající polibek nebo soustředěna do sebe například při meditaci. Pokud šablonu při tvorbě položíte, vytvoříte spící pannu a když zaoblíte křivky na krku, může se kráska zrovna vynořit z vody.

Podívej se na instruktážní videoS těmito šablonami můžeš vytvářet nejrůznější krásné tváře – od jemných a romantických až po dramatické a výrazné.

Navíc, naše šablony jsou vyrobeny z ekologických materiálů, což znamená, že nezatěžují životní prostředí. Takže nejenže budeš vytvářet krásné umění, ale zároveň budeš dělat něco pro planetu.


CENA

Šablony zasíláme 1x týdně