Atelier Mozaika

Postava trápí snad každého začínajícího umělce. Tento kurz ti ukáže jednoduchou cestu, jak zvládnout kresbu základní anatomie lidského těla, kterou využiješ nejen v ilustracích, ale také třeba při skicování lidí kolem sebe anebo v moderním fashion designu. Po skončení kurzu pro tebe bude velmi jednoduché postavu nakreslit a obléct ji dle svých představ do reálného času nebo pohádky.

Společně si nakreslíme šest postav a prozradíme ti i takový hezký "tríček", jak nakreslit postavu za dvě minutky.

Kurz je velmi bohatý na použití různých druhů materiálů, které budeme používat. A to proto, abychom ti ukázali, že použít se dá opravdu cokoli a ničeho se nemusíš bát. Pokud nějaké materiály nebo pomůcky mít nebudeš, nenech se tím vůbec omezovat. Když například při malbě podkladu používám plastovou šablonku a ty doma žádnou nemáš, použij třeba nějaké staré krajkové prostírání nebo zavzpomínej, jak jsme v dětských letech uměli bez obav vystřihovat šablonky různých tvarů z papíru.

V tomto kurzu se zaměříme na ilustraci krásných postav a spontánní malbě barevného podkladu. Na tento kurz navazuje i další, který je zaměřen na ilustrování krýsných tváří. Je jedno, v jakém pořadí se tyto kurzy absolvují. Vyber si podle toho, co tě láká a nepřemýšlej nad tím, jestli to zvládneš nebo ne. Protože s naší Pavlou to prostě zvládneš..-)) jako všichni ostatní. Je jedno, jestli máš nějaké zkušenosti s kresbou nebo s malbou. Kdo se jednou svěří pod křídla Pavly, ten s ní vzletí do kreativního nebe..-))
OBSAH KURZU


  Vítej v kurzu Ilustrace magických postav
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  Ochutnávka z problematiky portrétu
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  Postava a vše co s ní souvisí
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete
  A hurá na malbu.
K dispozici v dny
dny poté, co se zaregistrujete

CENA


Kdyby ti v průběhu kurzu nebylo cokoli jasné, můžeš nám napsat do komentářů. My ale budeme raději, když se připojíš do naší uzavřené FB skupiny Milovat, malovat a žít https://www.facebook.com/groups/milovatmalovatzit, kde je ti každý všední den lektorka k dospozici a ráda se vším poradí a pomůže. Na FB je to pro nás i pro všechny přehlednější a jednodušší. Získáš tam také nové přátelé i jejich skvělou podporu. Můžeš se zúčastňovat soutěží a výzev nebo jen sdílet své obrázky. Zkrátka a dobře najdeš tam velkou podporu a motivaci udržovat se v kreativním flow..-))

Podívej, jak to vypadá na prožitkovém kurzu Magie života a nech se inspirovat obrázky jiných účastníků kurzů. Budeme moc rádi, když i ty nám nasdílíš svou závěrečnou práci..-)) buď tady a nebo na FB.