Atelier Mozaika

Nakreslit obličej už nikdy nebude těžké. Ukážu ti, jak snadno v pár krocích zvládnout proporce, aby obličej vždy vypadal skvěle. Pomocí různých mix médií technik vykouzlíme obličeji půvab, jiskru v oku, tón v pleti i stínování. Naučíš se různé tvary očí, nosu i rtů a nebudeš se bát měnit výraz nebo charakter. Po skončení kurzu budeš umět malovat nádherné obličeje a komponovat je do přitažlivých barev pozadí. Budete překvapeni, jaké tvůrčí diamanty se ve vás ukrývají a to přesto, že jste doposud vůbec nemalovali.

Na co se v tomto kurzu můžeš těšit?

V tomto kurzu se zaměříme na ilustraci krásných tváří a spontánní malbě barevného podkladu. Na tento kurz navazuje další, který je zaměřen na ilustrování postav. Je jedno, v jakém pořadí se tyto kurzy absolvují. Vyber si podle toho, co tě láká a nepřemýšlej nad tím, jestli to zvládneš nebo ne. Protože s naší Pavlou to prostě zvládneš..-)) jako všichni ostatní. Je jedno, jestli máš nějaké zkušenosti s kresbou nebo s malbou. Kdo se jednou svěří pod křídla Pavly, ten s ní vzletí do kreativního nebe..-))Kdyby ti v průběhu kurzu nebylo cokoli jasné, můžeš nám napsat do komentářů. My ale budeme raději, když se připojíš do naší uzavřené FB skupiny Milovat, malovat a žít https://www.facebook.com/groups/milovatmalovatzit, kde je ti každý všední den lektorka k dospozici a ráda se vším poradí a pomůže. Na FB je to pro nás i pro všechny přehlednější a jednodušší. Získáš tam také nové přátelé i jejich skvělou podporu. Můžeš se zúčastňovat soutěží a výzev nebo jen sdílet své obrázky. Zkrátka a dobře najdeš tam velkou podporu a motivaci udržovat se v kreativním flow..-))

Podívej, jak to vypadá na prožitkovém kurzu Magie života a nech se inspirovat obrázky jiných účastníků kurzů. Budeme moc rádi, když i ty nám nasdílíš svou závěrečnou práci..-)) buď tady a nebo na FB.

Balíček obsahuje tyto pomůcky:

✔️Fabriano Mixed media 250g A3

✔️Renesans sada štětců 5 ks - kulatý štětec č. 4 a 12, plochý oválný štětec č. 8, plochý štětec č. 6 a 10
✔️BB mangusta kulatý ergonomický štětec 800 vel. 10

✔️Akrylová barva Schmincke Akademie 250ml – 111 titanium white, 60ml – 224 primary yellow, 60ml – 344 primary magenta, 60ml – 446 primary blue cyan, 60ml – 771 lamp black

✔️Akvarelová barva 15 ml – 35 Indigo

✔️Akvarelová barva Rosa 2,5ml – 703 cadmium yellow medium, 709 magenta rose, 738 blue indanthrene

✔️Šablona opakovatelně samolepící 13x20cm – 507, 7, 514

✔️Molitanový štětec/váleček 60 mm

✔️Akrylová tuš Schmincke Akademie 50ml – 444

✔️IndigoTuš Schmincke Akademie 50ml - 344 primary magenta

✔️Marker Montana na akrylové bázi 2mm – 4010 Pink, 6000 Green lightKoh-i-noor

✔️Grafitová tužka B, Koh-i-noor guma v tužce

✔️Akvarelové pastelky Mondeluz 12ks v papírovém obalu

✔️Gelový fix bílý (K118), Gelový fix černý (K116)

✔️Akvarelová voskovka Wax aquarell – 08 , Wax aquarell – 01 bílá


CENA