🎁Sleva 1000,- na online kurzy a 400,- na víkendové kurzy - zadej kód DAREK🎁

Kurz kreslení pravou hemisférou a skvělé webináře Tužka jako cesta ke kreativitě. Celkem 20 hodin fantastické výuky nyní se slevou 20%.

Online kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou vhodný především pro úplné začátečníky. Tedy pro všechny, kteří si myslí, že kreslit vůbec neumí. Ano, to jsou přesně ta slova, která slýcháváme nejčastěji. Přijďte si vyzkoušet vzrušující kurz, ze kterého si odnesete několik krásných obrázků včetně nakresleného portrétu.

A pokud snad patříte mezi lidi, kteří kdysi rádi kreslili a z nějakého důvodu jste tuto činnost nerozvíjeli, pak i pro vás bude tento kurz skvělým zážitkem a obrovským růstem. Na obrázcích pod textem se můžete podívat na výsledky lidí, kteří tvrdili, že neumí ani držet tužku v ruce. Stejně tak ale můžete vidět rozdíl od účastníka, který již zkušenosti měl a to poměrně velké. Přesto se zdokonalil a dopracoval se až k naprosto perfektní realistické kresbě a je vidět, že si z kurzu také odnesl obohacení a zlepšení.

Tedy pro koho je kurz určen?

Pro velmi širokou skupinu lidí, kteří chtějí zjistit, co v nich je😊. Pro každého, kdo hledá hezkou a obohacující činnost, která jej bude rozvíjet. Při kresbě si nádherně odpočinete, zapomenete na zbytek světa a budete osobně růst.


Podívejte se na ukázky našich studentů před a po absolvování kurzu.


Ohromný rozdíl na začátku a
druhý den kurzu


Budeš mít z úspěchu radost


Získáš jistotu a seběvědomí
Před a po kurzu
Pokrok udělá každý
Nádherný rozdíl


Během kurzu se naučíte, jak fungují mozkové hemisféry.

S každým cvičením vám poskytneme možnost uvědomit si a tedy i pochopit, jak váš mozek přijímá informace a jak s nimi dál pracuje. Vyzkoušíte si, jak lze snadno vyvolat konflikt mezi oběmi hemisférami a jak každá z nich úkol zpracuje zcela odlišným způsobem. Budeme vaši levou mozkovou hemisféru učit důvěřovat té pravé. Ono jí nakonec nezbyde nic jiného, než se podvolit a zjistit, že to takhle jde nejlépe. A váš Mr. Kritik a jeho kolega Mr. Perfect hovící v levé polovině, se budou té pravé s úctou klanět. 😊


PROMO VIDEO

Chcete-li nejlepší kurz pravou mozkovou hemisférou s podrobným a zajímavým výkladem, přijďte si pro něj k nám. Největší radost z toho, že si naši online výuku oblíbily i ženy, které nemají k počítačům kladný vztah. Jestli se chcete dozvědět více informací o kurzu, můžete si zhlédnout úvodní video. 


V tomto kurzu získáte celkem 20 hodin výuky.


CENA

Akční nabídka za 1 990 Kč z původní ceny 2 400 Kč


Zakoupením kurzu získáte:


Trvalý přístup ke kurzu kreslení pravou hemisférou.
Webináře Tužka jako cesta ke kreativitě o 800 Kč levněji, než je jejich běžná cena. 
Každý webinář se velmi podrobně věnuje základním dovednostem, bez kterých se dobrý kreslíř neobejde – světlo, stín, objem, tělesa, perspektiva.
Věrností slevu 15% na všechny ostatní kurzy.
Podporu v uzavřené FB skupině, kde je již více, než 2000 účastníků kurzů.Jak nakreslit kapku

ke kurzům dostaneš navíc video s oblíbenou kapkou

Nauč se kreslit sklo

a další povrchové materiály

jak nakreslit psa
Jak se kreslí pes

získáš také video, jak se kreslí pes

Lineární a křížová kresba

Tím se na výtvarných školách začíná.

Konečně umím perspektivu

Konečně umím perspektivu a kreslím interiéry a exteriéry. Webinář, který tě bude opravdu bavit.


Základní tvary a konstrukce těles

Vhled do kubistické malby.

Jak se tvoří objem, popis tvaru
Stínování, šrafování a struktury


Dosáhni stínové dokonalosti.

Jak nakreslit oko

Při kreslení portrétu probereme každý detail, každou řasu

Tuto krásnou holčičku

si společně nakreslíme.

Ukázka práce před a po

Neuvěřitelný rozdíl zažiješ i ty.

Člověk je jediný tvor na světě, který kresbou a malbou zaznamenává, co kolem sebe vidí. Kreslení a kreativita je specificky lidská schopnost, přesto je často přisuzována jen pár vyvoleným jedincům.


Protože milujeme Kreativitu a víme, že je to velmi plaché zvířátko, snažíme se o ni pečovat. Kurz kreslení PHM pro mnoho našich účastníků znamenal první otevřené dveře do tvůrčího prostoru vlastní mysli. Ve všech dílech našich webinářů pro vás máme vždy i velmi zajímavá cvičení pro rozvoj kreativity.

Tvůrčí proces má své fáze a všechny se dají rozvíjet, pokud jim dáte prostor. Jsou to:

Reproduktivní – pasivní fáze

Produktivní – začínající aktivita

Kreativní – aktivita je již výrazně originální

Většina účastníků našich kurzů (snad až 70%) je v tzv. pasivní fázi. Jen hrstka v produktivní fázi a zrnko jsou bytostní kreativci. A to je v pořádku. Jsme tu proto, abychom vás něžně vzali za ruku a doprovodili do tvůrčího světa. Teší nás však také, že naše kurzy jsou vyhledávané i studenty uměleckých škol, kteří nám dávají skvělé zpětné vazby o tom, že právě k nám chodí pro praktické zkušenosti, které jinak musí dlouze hledat sami. A to nás inspiruje k dalšímu vylepšování obsahu našich kurzů.

Naše civilizovaná společnost je dnes orientovaná především na činnosti levého mozku a my vám ukážeme, jak pracovat s režimem L-mód a R-mód v rámci výuky kresby. Jako praktikujicí výtvarníci máme zkušenosti i s kresbou v tradičním způsobu výuky a za více, než 18 let jsme neměli potřebu koncept kurzu významně měnit. Obohatili jsme jej však o mnoho podrobných ukázek, jak kreslit oči, vlasy a všechny proporce obličeje. Na našich kurzech vám vše nejen vysvětlíme, ale také nakreslíme a teprve po té se pustíte do samostatné práce. Proto jsou výsledky našich účatsníků na tak krásné úrovni.

Před více než padesáti lety poprvé vystoupila Betty Edwards s myšlenkou, že kreslení je činnost, při které se umělec vědomě přesouvá z levé poloviny mozku do pravé. Někteří neurovědci negativně kárali Betty Edwards za překračování rámce jejího oboru. Ona se však opírala o tehdejší vědecké výzkumy a její teorii podporoval i George Sperry, jenž získal Nobelovu cenu za poznatky o funkčních rozdílnostech mozkových hemisfér.


Jak nakreslit vše, co vidíme kolem sebe?

Schopnost přenést 3D model na 2D rovinu.
Vlasy, růst a objem


Světlo, stín a tonalita.

Techniky stínování

Modelace rtů a ucha pomocí stínů.