Lektorka Pavla Macháčková vydala ucelený souhrn víkendového kurzu kreslení včetně podrobného návodu kresby portrétu,

zahrnující mnoho názorných obrázků a dvouhodinové video s postupem❤


Anotace ke knize:
Kreslení pravou mozkovou hemisférou jsou velmi populární oblíbené kurzy, jejichž zakladatelkou je Američanka Betty Edwards. Její následovnice a jedna z prvních lektorek této metody v České republice Pavla Macháčková vydává online knihu Portrét krok za krokem aneb tajemství obyčejné tužky.
Tato kniha je podrobným průvodcem pro všechny, kdo se chtějí naučit kreslit. Většina knih s podobnou tématikou je pro začátečníky velmi náročná a to nejen doporučovanými technikami, ale i způsobem výkladu a ve většině případů zájemce od kreslení odradí již po prvních kapitolách. Pavla Macháčková na rozdíl od jiných knih v té své působí především na oblasti pravé poloviny mozku. Vzhledem k tomu, že psané a mluvené slovo je levomozková aktivita, textů v její knize najdete minimum a pokud jich pro výklad bylo použito, vždy jsou v doprovodu kreslené obrázky. Divák v podstatě již při čtení popisu přesně chápe, co a jak má dělat, jelikož informaci získal prostřednictvím vizuálního vjemu. Veškeré ilustrace v této knize jsou navíc reálnou kresbou a vždy ze správného úhlu pohledu. Čtenář v žádném cvičení nebude mít problém autorce a popisované technice porozumět.
Celý výklad knihy si můžete tedy poslechnout a zároveň máte možnost shlédnout film bez jakéhokoli zrychlení kresby tak, jak vede své žáky sama lektorka na svých kurzech kreslení.


PROMO VIDEO

CENA