6 KURZŮ ZA CENU JEDNOHO

"6 KRÁSNÝCH DÁRKŮ!"

Utratíte pouze 2990,- a získáte kurzy v hodnotě 15 350,- Kč


*Kód pro zákazníky Tvořivé školy: TVORIVKA2021


Ateliér Mozaika ve spolupráci s Tvořivou školou vám přináší výjimečnou nabídku v podobě balíčku online kurzů všech barevných technik za cenu jednoho. Máte jedinečnou příležitost získat najednou 6 ucelených online kurzů, celkem 105 hodin výuky v hodnotě 15.350 Kč nyní jen za 2990 Kč a získat tak vhled do různých výtvarných technik to vše ve svém tempu a z pohodlí domova. 

Pokud budete chtít kurzy věnovat někomu jako vánoční dárek, získáte od nás 6 dárkových poukazů na 6 online kurzů, které můžete věnovat svým blízkým. Za cenu 2990 Kč tedy získáte 6 krásných dárků najednou.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, který se zaměřuje na zdokonalení techniky kreslení, ale je určen i úplným začátečníkům. S tímto kurzem získáte zcela nový pohled na kreslené objekty a odblokujete stereotypy, se kterými jste doposud k realistické kresbě přistupovali. Každý udělá obrovský pokrok na své cestě k dokonalé kresbě.

Dále na vás čeká pastel, do jehož barevného světa se s námi snadno ponoříte a budete balancovat na hraně malby a kresby. S pastely se dá svižně tvořit v plochách anebo s nimi pracovat i na velmi přesných detailech. Kreslíme všechny oblíbené náměty od přírodních scenérií, portrétů, městských zákoutí i zátiší. Tím vším vás v rámci kurzu provedeme a nahlédneme i do abstraktního umění, barevné harmonie či kontrastu.

*Kód pro zákazníky Tvořivé školy: TVORIVKA2021

Barevný svět kolem nás se naučíte zachytit i pomocí notoricky známých pastelek, které má každý vždy po ruce a přesto se na ně po absolvování tohoto online kurzu už nikdy nebudete dívat stejně jako dřív.

Průzračné barvy a prosvítající papír. Lehkost, kterou si zamilujete. Akvarelové barvy jsou oblíbenou technikou snad všech umělců. Jsou snadno přenosné a tedy velmi vhodné i pro práci venku. Hodí se pro rychlé skicování, ilustrace až po náročná umělecká díla. V kurzu akvarelu se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít s akvarelem vytvářet vlastní zářivé obrazy a na plno si tuto techniku užívat.

*Kód pro zákazníky Tvořivé školy: TVORIVKA2021

V našem dalším kurzu prozkoumáte akrylové barvy. Seznámíte se všemi potřebnými pomůckami, technickými aspekty a výtvarnými metodami, které jsou nezbytné pro ovládnutí této variabilní malířské techniky. Akryl je díky svým unikátním vlastnostem (rychlé schnutí, pestrá paleta pigmentů, ředitelnost vodou, snadné vrstvení aj.) vhodný jak pro profesionální umělce, tak pro začátečníky.

Jedná se o časově omezenou nabídku, proto neváhejte a investujte do svého výtvarného rozvoje jedinečným balíčkem, který bude doživotním pomocníkem pro Vaše umělecké já.

SHLÉDNOUT PŘEDSTAVENÍ KURZŮ


poukázky dostanete v krásné grafice - stačí už jen vytisknout, případně zalaminovat/dát do obálky

poukázky jsou platné do 30.06.2022, a termín platnosti lze prodloužit

poukázky můžete uplatnit na jakýkoliv online kurzy z nabídky

*Kód pro zákazníky Tvořivé školy: TVORIVKA2021

Informace o kurzech:

—>Online kurzy jsou ve formě videí nahrané na webových stránkách ateliermozaika.teachable.com a přihlásit se k nim můžete kdykoli a kdekoli. Potřebujete pouze připojení k internetu. 

—>Přístupy, které nákupem kurzu získáte, jsou neomezené - doživotní. Jednotlivé lekce si můžete pouštět opakovaně. 

—> Kurzy doporučujeme od 12 let, ale je to velmi individuální. Máme i mladší účastníky. Z ohlasů víme, že kurz zvládnou úspěšně absolvovat i desetileté děti.