Na kresbě je úžasné to, že ať se nacházíte na samém jejím počátku anebo jste již pokročilý umělec, můžete se stále zdokonalovat. Pro začátečníky bývají velmi těžké začátky. Pokročilejší se zase potýkají s tím, že stále opakují to, co se už naučili a neví, jak se posunout dál. 

Proto jsme připravili kurz, kde se kresbě budeme věnovat od samého základu. Od první linky a základních tvarů se prokreslíme k větším plánům. 

Postupně zdokonalíte své dovednosti a vybudujete si vlastní sebedůvěru. V rámci tohoto kurzu získáte nejen náhled, ale především praxi ve všech aspektech kresby. Zvládnutí základních prvků a následné experimentování, ke kterému vás povedeme, vám bude také pomáhat rozvíjet váš osobní styl.

“Proto je pro nás velmi důležité poskytnout našim studentům přátelské prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a kresbu si budou především užívat. Malba a kresba jsou nádherné činnosti a dobrý učitel je pro nás ten, který nejenže dokáže svým studentům poskytnout kvalitní informace, ale umí je motivovat a inspirovat. Napojit se na člověka samotného a dovolit mu také nahlédnout do procesu naši vlastní tvorby. To je jedna z nejcennějších zkušeností, kterou můžete vedle někoho získat“. 

Kurz je rozdělen do tří semestrů. Na základě svých dosavadních zkušeností se můžete rozhodnout absolvovat pouze některý z nich anebo projít celým kurzem – tedy ročním programem. 

Abyste se zlepšovali, je potřeba kreslení věnovat alespoň dvě až tři hodiny týdně. Kdo bude chtít pracovat i v čase mimo výuku v ateliéru, bude dostávat pravidelné domácí úkoly.-)). Na následující hodině v ateliéru může práce konzultovat. Budete-li mít zájem kreslit každý den, můžete se v rámci našeho věrnostního programu zapojit do online výuky, ke které budete mít přístup po celý rok zdarma.

kurz malovani praha

INFO:

Cena: 4 700 Kč

10 lekcí po hodinách

30 hodin výuky

✔️✅Cena za hod. 156 Kč

✔️✅Veškeré pomůcky poskytneme Vám zdarma

✔️✅Káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

TERMÍNY:

Každý měsíc předáváme nový semestr (možné vstoupit i v průběhu)

PONDĚLÍ / 18:00 – 21:00

pravidelně každé pondělí 10 týdnů

Adresa konání kurzu:

ul. Jindřicha Plachty 30, Praha 5- 150 00

Za každé dva semestry jakéhokoli kurzu kresby a malby, které máme v nabídce, získáváte semestr kurzu Dějiny umění zdarma. Celkem můžete ušetřit téměř 5000,- korun😊


CENA

jak nakreslit kocku


jak nakreslit psa


jak nakreslit kone