K přijímacím talentovým zkouškám na střední umělecké školy je potřeba mít perfektně zpracované a sestavené portfolio. Jednotlivé školy samy sděluji své specifické požadavky, ale ve své podstatě se od sebe příliš neliší.

V našem ateliéru tě perfektně připravíme, povedeme tě k vytvoření kvalitního portfolia, a pokud u nás budeš docházet pravidelně na dva a více semestrů, získáš ZDARMA půlroční kurz Dějin umění v hodnotě 5000,-. Díky tomu získáš kompletní přípravu, dovednosti a znalosti.

Portfolio je hlavní vizitkou, jak se student na přijímacím řízení uvede a má největší vliv na úspěšný výsledek. Portfolio je tedy potřeba složit logicky z těch nejlepších prací, které se nejen zapaspartují, ale také správně seřadí, aby se dalo „číst“ a to v podání, jak by mělo na komisi ideálně působit.

Samotné přijímací řízeni je složeno z několika výtvarných disciplín. Nás program kurzu je sestaven tak, aby skvěle připravil na všechny umělecké školy v ČR.

Je nutné perfektně ovládat kompozici, mít zvládnutou kresbu, tzn. umět šrafovat a vystihnout jakýkoliv materiál a mnohé další. Nechte se připravit úspěšnými absolventy středních i vysokých uměleckých škol, kteří se dnes umění věnují na profesionální úrovni a jejich práce je reprezentuje jak v České republice, tak v mnoha dalších zemích.

S námi zvládneš perfektně nejen kresbu a malbu, ale také perspektivu a základní teorii barev, kterou se naučíš vědomě využívat při své práci. V neposlední řadě je důležitá vlastní fantazie a nápaditost, ke které tě budeme směřovat.

Je třeba mít všeobecný uměleckohistorický a kulturní přehled. Zájem o výtvarné dění by se měl stát přirozeností. Proto nabízíme pro naše studenty zcela exklusivní možnost – půlroční kurz Dějin umění zdarma. Jsme jediný ateliér, který pro studenty zajišťuje komplexní přípravu. U pohovorů jsou obvyklé také otázky na navštívené výstavy či spřízněné umělce. V rámci kurzů Dějin umění nabízíme komentované prohlídky vybraných současných výstav.

O přejímacích zkouškách víme vše. Obecně jsou umělecké školy výběrové. Studentů se hlásí mnoho, ale školy si jich vybírají jen pár. Je tedy potřeba si osvojit řemeslo a být připraven. Ideální je, se připravovat na talentové zkoušky alespoň dva roky dopředu. Tuto skutečnost mohou potvrdit všichni, kteří se na školu dostali až napodruhé – napotřetí..-)). Přijď se perfektně připravit k nám a udělej zkoušky napoprvé.

INFO:

Cena: 3 700 Kč

10 lekcí po 2 hodinách

20 hodin výuky

✔️Promeškané lekce si můžete nahradit

✔️✅Veškeré pomůcky poskytneme Vám zdarma

✔️✅Káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

TERMÍNY:

Každý měsíc předáváme nový semestr (možné vstoupit i v průběhu)

PONDĚLÍ / 18:00 – 21:00

pravidelně každé pondělí 10 týdnů

Adresa konání kurzu:

ul. Jindřicha Plachty 30, Praha 5- 150 00

Za každé dva semestry jakéhokoli kurzu kresby a malby, které máme v nabídce, získáváte semestr kurzu Dějiny umění zdarma. Celkem můžete ušetřit téměř 5000,- korun😊


CENA