Kurz klasické olejomalby

je určen všem zájemcům o tuto stěžejní techniku výtvarného umění. Ať už byste ji chtěli jen krátkodobě vyzkoušet anebo se jí věnovat dlouhodobě.

S výukou začneme od úplného začátku na jednodušších tématech. V průběhu práce si názorně ukážeme vše, co je potřebovat znát k úplnému pochopení a zvládnutí techniky olejové malby.

Postupně vás povedeme od prvních nesmělých tahů ke svobodné a uvolněné malbě. Každou práci i její postup společně probereme, včetně užití barevné teorie, pomůcek, technologií a vhodných technik.

Teorie se v našem ateliéru nemusíte vůbec bát, protože ji budete získávat tou nejhezčí formou při samotné malbě. Nebude to žádná nuda, vše si ukážeme a dostatečně vyzkoušíme. Z každé lekce si odnesete nadšení z pokroku, kterého jste dosáhli.

Získáte ohromné zkušenosti a přitom nebudete mít pocit, že se musíte učit. Budete tvořit a malovat. Získáte dovednosti, díky kterým se osamostatníte, a vaše práce získají umělecký rozměr.

INFO:

Cena: 4 700 Kč

10 lekcí po hodinách

30 hodin výuky

✔️ Cena za hod. 156 Kč

✔️ Veškeré pomůcky poskytneme Vám zdarma

✔️ Káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

TERMÍNY:

Každý měsíc předáváme nový semestr (možné vstoupit i v průběhu)

STŘEDA 15:00 - 18:00

pravidelně každou středu 10 týdnů

Adresa konání kurzu:

ul. Jindřicha Plachty 30, Praha 5- 150 00

Za každé dva semestry jakéhokoli kurzu kresby a malby, které máme v nabídce, získáváte semestr kurzu Dějiny umění zdarma. Celkem můžete ušetřit téměř 5000,- korun😊


CENA

kurz oleje praha


kurz oleje praha
kurz oleje praha