Pojďte se s námi ponořit do světa barev. Poznejte jejich hloubku, jemnost i sílu. Průvodcem Vám bude labuť, na jejíchž perutích s námi objevíte rozmanitost barev. Majestátní vodní pták, jehož odraz na hladině rozvíří rej odstínů, Vám ukáže, že není bílá jako bílá a pomůže Vám uvidět barvy, které skrývá ve své jemné kráse.

Vypusťte vnitřního umělce a nechte na sebe působit kouzlo tohoto vznešeného tvora. Přeneste rychlými, dynamickými tahy štětce Vaše pocity a vjemy na plátno.

V tomto kurzu, který je určen nejen pro začátečníky, Vám během 2 hodin a 15 minut ukážeme, jak ze základních barev namíchat různé odstíny, jejich světlé střední a tmavé tóny a jak jejich postupným vrstvením vyčarovat obraz labutě plující na vodní hladině.

V případě, že se Vám náš kurz bude líbit a naplňovat vaše kreativní očekávání, nabízíme i možnost zakoupení dalšího pokračování kurzu akrylu, kde můžete uplatnit slevu 15%. A pokud nebudete chtít trávit čas jen v osamělé niterní kontemplaci, vydejte se za námi sdílet svoje fantazie, myšlenky a pocity k nám do pražského ateliéru na metru Anděl.

Těšíme se na Vás❤️

Pokud Vás akryl zaujal a chtěli byste nadále systematicky rozvíjet svoje schopnosti, nabízíme Vám obsáhlejší kurz zaměřený na podrobnější vhled do této techniky. V nabídce našich online kurzů je Vám k dispozici kurz Malujeme na plátno - akryl pro začátečníky. Výsledkem budou další krásné obrázky jako například zátiší s ovocem, magická magnolie, zářivé střevíčky či čerstvě rozkvetlá jarní růže. Více informací ZDE...V úvodu vás seznámíme se základní teorií barev, kterou budeme dále rozvíjet u každého výtvarného projektu v průběhu kurzu.

Zjistíte, že barevná teorie není vůbec nudná a pochopíte, jak se můžete ve své tvorbě osvobodit od obyčejného kopírování předloh.


Malovat bílou barvou v bílé začneme hned v úvodu. Naučíme se vnímat světla, stíny, barvy vlastní i odražené a vyzkoušíme si expresivní způsob malby rychlými tahy štětcem.

Poznatky zíkané v této lekci určitě využijete i na cestách u moře nebo při malbě zimní krajiny.


Na jednoduchém zátiší, které si snadno vytvoříte i doma se naučíme pracovat s primárními (základními) barvami, ze kterých budeme postupně míchat další barvy a odstíny.

Zjistíte, že k namalování tohoto obrázku Vám stačí pouze tři barvy a že z těchto tří barev je složené celé barevné spekturm. Kdykoli Vám bude nějaká barva chybět, budete si ji umět namíchat. Doporučíme Vám barvy, které by Vám něměly doma chybět, aby pro Vás nebylo malování složitou alchymií.


Květy jsou velmi oblíbené výtvarné téma a dají se namalovat mnohými způsoby i tehnikami. V této lekci se budeme věnovat tintám, tónům a tmavým lomeným tónům.

Nejen že se seznámíte s novými výrazy, ale také si tinty a tóny dostatečně osvojíte a budete je umět aplikovat ve své další práci. Snadno porozumíte a po skončení lekce vše kolem sebe uvidíte v tintách a tónech. Obohaťte svůj život a dejte mu nový tón..-))


Vyfotili jsme pro Vás rozkvetlou růži na zahradě a namalovali jsme ji tentokrát přímými barvami v první vrstvě.Dozvíte se, jak postupovat i v dalších vrstvách a naučíte se míchat různé zelené odstíny, protože těch není nikdy dost..-))

Se získsanými dovednostmi z této lekce budete umět měnit barevnost květů dle své nálady a vždy budou vypadat velmi krásně. Ať už se Vám líbí červená, žlutá nebo oranžová. Posunete se zase o kus dál jak v malbě, tak ve znalostech barevné teorie.


Odrážející se barvy tentokrát ve stříbrných balerínkách. Po této lekci pro Vás nebude obtížné ani porcelánové nádobí, které se často vyskytuje na malovaných zátiších.

Pokud byste měli chuť malbu akrylem dál rozvíjet, pak můžete v našem pražském ateliéru pravidelně každý týden nebo o víkendových kurzech. Pravidelně dojíždíme do většiny měst ČR. U malby máme čtyři úrovně pokračování od úplného začátečníka až po kurzy pro náročné.


CENA

Portrét ženy
Holčička na cestě
Máky