Nejoblíbenější kurz mezi lidmi, kteří o sobě tvrdí, že nakreslí stěží jen sluníčko a chtějí v sobě objevit skryté schopnosti. Během velmi krátké doby dosáhnout obrovského úspěchu nejen úplným začátečníkům, ale i těm, kteří nedrží tužku poprvé v ruce.

V průběhu kurzu se od jednoduchých linek přesuneme hravou a velmi zajímavou formou ke kresbě různých reálných věcí až ke kresbě portrétu. Reálné věci nebudeme kopírovat z tištěných předloh.

🗓Kurzy budou probíhat každé pondělí od 17:00 do 20:00 . Kdo se přihlásí do 15.02.2022 dostane od nás zdarma online webináře "Tužka jako cesta ke kreativitě"🎁

Začínáme:

  1. termín - 7.3.2022
  2. termín - 3.10.2022

Distanční kurzy probíhají pravidelně jednou týdně po dobu šesti týdnů. Každá lekce trvá 3 hodiny. Celkem proběhne 18 hodin výuky. Podklady pro práci obdržíte několik dní před každou lekcí. 

Obsah kurzu

  1. Během kurzu se naučíte, jak fungují mozkové hemisféry.
  2. S každým cvičením vám poskytneme možnost uvědomit si a tedy i pochopit, jak váš mozek přijímá informace a jak s nimi dál pracuje.
  3. Vyzkoušíte si, jak lze snadno vyvolat konflikt mezi oběma hemisférami a jak každá z nich úkol zpracuje zcela odlišným způsobem.
  4. Budeme vaši levou mozkovou hemisféru učit důvěřovat té pravé. Ono jí nakonec nezbyde nic jiného, než se podvolit a zjistit, že to takhle jde nejlépe. 
  5. A váš Mr. Kritik a jeho kolega Mr. Perfect hovící v levé polovině, se budou té pravé s úctou klanět. 😊
  6. Dozvíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli začít kreslit sami a své schopnosti rozvíjet.

Seznam pomůcek naleznete zde 👉

*pomůcky je potřeba objednat nejdéle 14 dní s předstihem

Ateliér Mozaika kurz pravé mozkové hemisféry šíří po celé naší republice již 16 let a ještě se nestalo, že by si někdo neodnesl nádhernou práci a radost sám ze sebe a svého úspěchu. Každý v rámci našeho kurzu překoná vlastní dosavadní hranice.

Vyzkoušíte si, jak snadno lze vyvolat konflikt mezi oběma hemisférami a jak každá z nich úkol zpracuje zcela odlišným způsobem. Po celou dobu distanční výuky se vám dostane nejen profesionálního vedení, ale i zpětné vazby na postup a práce, které v rámci lekce budete malovat.

Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Vše vás naučíme a malování vás bude bavit. Věnujte čas sami sobě a svěřte se do rukou profesionálů, kteří mají chuť předávat své zkušenosti a radost.

CENA

Proč distanční výuka?

✅ Probíhá v reálném čase pod vedením profesionálního lektora v malé skupině účastníků.

✅ Kromě ukázek malby a kresby konzultujete s lektorem postup aktuální práce a budou vám zodpovězeny všechny vaše dotazy

✅ Lektor vysvětlí veškerou teorii a názorně předvede srozumitelnou ukázku.

✅ Po skončení lekce si můžete zakoupit za nízkou cenu i videozáznam, který vám umožní se k lekci kdykoli vrátit.

✅ Před každou lekcí vám zašleme veškeré podklady pro Vaši práci. Stačí být ve správný čas u vašeho počítače a my vás dovedeme ke skvělým výsledkům tak, jak jste na ně zvyklí z našich kurzů.

✅ Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Vše vás naučíme a malování vás bude bavit.

✅ Věnujte čas sami sobě a svěřte se do rukou profesionálů, kteří mají chuť předávat své zkušenosti a radost.

Co můžete čekat?


V Ateliéru Mozaika zakládáme si na tom, abychom neučili pouhé kopírování předloh, ale abychom vás vedli především k vlastní kreativní práci a ke svobodné tvorbě.

✔ Protože chceme dávat maximální kvalitu a zůstat s vámi i po skončení kurzu, můžete bezplatně vstoupit do programu ročních webinářů, ve kterých máte zadání na každý týden po dobu dvanácti měsíců.

✔ V prvních třech týdnech každého měsíce se věnujeme vždy nějakému konkrétnímu zadání (objem, obsah, forma, struktury, perspektiva a mnohé další) a poslední týden v měsíci tyto nové dovednosti budeme rozvíjet i kreativně.

✔ Zaplníte celkem 12 skicáků, který se stane vaší nedílnou součástí. Skicák za skicákem budete blíž k umělci.

✔ Už s prvním skicákem se budete chtít pochlubit svému okolí a ve dvanáctém měsíci již všichni kolem vás přijmou za své, že kreslířem prostě JSTE.

Těší nás, že si Ateliér Mozaika vybudoval velmi dobré jméno i mezi studenty vysokých uměleckých škol a to právě pro kvalitní obsah i způsob výuky na našich kurzech.

Kvalitu výuky jsme nesnížili ani přechodem na online. Naopak! Využili jsme toho, že vám můžeme poskytnout mnohém více času, než na kurzech živých, které jsou časové limitované.

Všechno s námi zvládnete hravě a vytvoříte krásné práce, na které budete skutečně pyšní! V rámci kurzu s námi můžete prodiskutovat, jaké jsou možnosti uplatnění vašich nových zkušeností. Máme radost z úspěchů našich účastníků a rádi vám budeme inspirací a průvodcem pro případnou životní změnu.💖

Po pár hodinách kurzu


Rozdíl už druhý den kurzu


První a druhý den kurzu


Před a po kurzu


Pokrok udělá každý


Nádherný rozdíl