Vyšlete malé umělce na průzkum své fantazie a kreativity a dopřejte jim zážitek z tvorby, kterou ve školních lavicích nezažijí.

Před staletími se významný florentský mistr Cimabue vydal na výlet a cestou potkal malého pasáčka, jak si špičatým kamenem črtá na desku obrys ovečky. Se zaujetím si kresbu prohlížel a poté chlapci nabídl, zda by nechtěl k němu do učení. Žák záhy přerostl svého mistra a stal se praotcem renesance známým jako Giotto di Bondone.

Jak by jistě sám Cimabue potvrdil, v každém se může skrývat genius. A Giotto by pravděpodobně odvětil, že každý genius potřebuje správného mentora.

Vyšlete tedy malé umělce na průzkum své fantazie a kreativity a dopřejte jim zážitek z tvorby, kterou ve školních lavicích nezažijí. Posedíme v trávě s Manetem, zachytíme svoje sny jako Salvador Dalí, navrhneme tapetu ve stylu Henryho Matisse, složíme dadaistickou báseň nebo se projdeme etnografickým muzeem, jako to dělával Picasso. Venku či v našich smíchovských ateliérech se skrze zábavnou tvorbu seznamujeme s uměleckými technikami a jejich významnými představiteli.

Vaše děti to u nás budou zbožňovat.Cena: 300 Kč / každá lekce

Děti od 6 do 10 let 

Lekce trvá 2 hodiny

✔️

✅Cena za hod. 150 Kč

✔️

✅Veškeré pomůcky poskytneme Vám zdarma

✔️✅Káva, čaj a sladké pohoštění v ceně

TERMÍNY:

Každý měsíc předáváme nový semestr (možné vstoupit i v průběhu)

ÚTERÝ /  16:00 – 18:00

pravidelně každé úterý

Adresa konání kurzu:

ul. Jindřicha Plachty 30, Praha 5- 150 00

*V ceně jsou zahrnuty profesionální pomůcky, vybavení a materiál. Cena nezahrnuje vstupenky na výstavy a jiné akce po předcházející dohodě.

CENA

300 Kč

Jednorázový vstup

3 600 Kč

3 měsíce / 12 lekcí

6 480 Kč

6 měsíců / 24 lekcí / sleva 10% již zahrnuta v ceně

9 180 Kč

Roční předplatné / 36 lekcí / sleva 15% již zahrnuta v ceně. Rodiče ditěte v rámci ročního předplatného mohou navštívit lekci dle vlastního výběru ZDARMA.