KURZY KRESBY A MALBY 🎨

🔥100 hodin výtvarné akademie s letní slevou 80%. Nauč se malovat a kreslit pod vedením výtvarnice a lektorky Pavly Macháčkové✨

pouze za 1.990 Kč - získáváte balíček kurzů v celkové hodnotě 12.960 Kč.

Můžete využít kurzy pro sebe nebo jako luxusní dárek v hodnotě 12 960,- pro někoho blízkého k narozeninám nebo k Vánocům.Ateliér Mozaika vám přináší výjimečnou nabídku v podobě balíčku online kurzů všech barevných technik za cenu jednoho. Máte jedinečnou příležitost získat najednou 5 ucelených online kurzů, celkem 105 hodin výuky v hodnotě 12.960 Kč nyní jen za 1990 Kč a získat tak vhled do různých výtvarných technik to vše ve svém tempu a z pohodlí domova.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, který se zaměřuje na zdokonalení techniky kreslení, ale je určen i úplným začátečníkům. S tímto kurzem získáte zcela nový pohled na kreslené objekty a odblokujete stereotypy, se kterými jste doposud k realistické kresbě přistupovali. Každý udělá obrovský pokrok na své cestě k dokonalé kresbě.

Dále na vás čeká pastel, do jehož barevného světa se s námi snadno ponoříte a budete balancovat na hraně malby a kresby. S pastely se dá svižně tvořit v plochách anebo s nimi pracovat i na velmi přesných detailech. Kreslíme všechny oblíbené náměty od přírodních scenérií, portrétů, městských zákoutí i zátiší. Tím vším vás v rámci kurzu provedeme a nahlédneme i do abstraktního umění, barevné harmonie či kontrastu.

Barevný svět kolem nás se naučíte zachytit i pomocí notoricky známých pastelek, které má každý vždy po ruce a přesto se na ně po absolvování tohoto online kurzu už nikdy nebudete dívat stejně jako dřív.

Průzračné barvy a prosvítající papír. Lehkost, kterou si zamilujete. Akvarelové barvy jsou oblíbenou technikou snad všech umělců. Jsou snadno přenosné a tedy velmi vhodné i pro práci venku. Hodí se pro rychlé skicování, ilustrace až po náročná umělecká díla. V kurzu akvarelu se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli začít s akvarelem vytvářet vlastní zářivé obrazy a na plno si tuto techniku užívat.

V našem dalším kurzu prozkoumáte akrylové barvy. Seznámíte se všemi potřebnými pomůckami, technickými aspekty a výtvarnými metodami, které jsou nezbytné pro ovládnutí této variabilní malířské techniky. Akryl je díky svým unikátním vlastnostem (rychlé schnutí, pestrá paleta pigmentů, ředitelnost vodou, snadné vrstvení aj.) vhodný jak pro profesionální umělce, tak pro začátečníky.

Jedná se o časově omezenou nabídku, proto neváhejte a investujte do svého výtvarného rozvoje jedinečným balíčkem, který bude doživotním pomocníkem pro Vaše umělecké já.

SHLÉDNOUT PŘEDSTAVENÍ KURZŮ


BALÍČEK ZAHRNUJE TYTO KURZY

Informace o kurzech:

—>Online kurzy jsou ve formě videí nahrané na webových stránkách ateliermozaika.teachable.com a přihlásit se k nim můžete kdykoli a kdekoli. Potřebujete pouze připojení k internetu. 

—>Přístupy, které nákupem kurzu získáte, jsou neomezené - doživotní. Jednotlivé lekce si můžete pouštět opakovaně. 

—> Kurzy doporučujeme od 12 let, ale je to velmi individuální. Máme i mladší účastníky. Z ohlasů víme, že kurz zvládnou úspěšně absolvovat i desetileté děti.